İçeriğe geç

BENİMLE BİRKAÇ AY İÇİNDE ÜST SEVİYEDE ALMANCA ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Merhaba,

ben Semih Uçar. Almanca ile ilişkim kısaca şu şekilde:

Bütün yüksek öğrenimimi Almanya’da yaptım.

Almanya’da 10 yıl yaşadım.

7 yıl boyunca Almanya mahkemelerinde ve poliste profesyonel tercümanlık yaptım.

Almancadan Türkçeye, Türkiye’nin (Doğan Kitap, Alfa Yay., Ayrıntı Yay. vs. gibi) en saygın yayınevleri için Kafka, Stefan Zweig, Rilke vs. gibi Alman edebiyatının en önemli yazarlardan 15 kitap çevirdim.

30 kadar Almanca kitabın editörlüğünü yaptım. 

Almanca dilinde, Almanya’nın en saygın üniversitelerinin bilim kurulları tarafından kabul edilmiş binlerce sayfa bilimsel makale yazdım.

Alman dergilerinde birçok yazım yayımlandı. Kimi yazılarım ise başyazı olarak yayımlandı. 

Almanca çeviri anlayışım üzerine edebiyat dergilerinde yazılar yazıldı.

Bunun yanında da, uzun yıllardır Almanca dersleri veriyorum. 

Kurslara tonla para verip, yıllar boyu gidip bir şey öğrenmemenin karşısında ben size 100 GÜN içinde çok ciddi bir Almanca seviyesini garanti ediyorum, eğer dediklerimi uygularsanız.

Bunun yanında, dil yolculuğumuzun bize ruhsal ve zihinsel anlamda katacağı diğer sayısız artı da cabası.

******

Almanca merkezî dilim olduğu için, Almanca öğrenmek isteyenler için, dil koçluğu projemle Almanca derslerini birleştirdiğim şu 4 programı oluşturdum:

 

1) Dil Koçluğu: 100 GÜNDE BİR DİL ÖĞREN projem bu kapsama giriyor. 100 GÜNDE BİR DİL ÖĞREN kapsamında dil öğrenen insanların tecrübelerini okumak için bu yazının üzerine tıklayınız.

***

2) Almanca Özel Ders: Bu programda benden Almanca dersi alacaksınız.

***

3) Dil Koçluğu + Almanca Özel Ders: Bu programda dil koçluğunu Almanca özel dersleriyle destekliyorum. Özel derslerin sayısını birlikte belirleyebiliriz. Fakat benim önerim, 100 Gün içinde en azından 10 özel ders almanız olacaktır.
***
4) Yoğunlaştırılmış Dil Koçluğu + Almanca Özel Ders: En iyi ve en yoğun Almanca öğrenebileceğiniz program “Yoğunlaştırılmış Dil Koçluğu + Almanca Özel Ders” programım. Bu programda size hem Dil Koçluğu hizmeti veriyorum, hem Almanca dersi veriyorum hem de çok etkili Dil Koçluğu hizmetimi Almanca dersleriyle birleştiriyorum. Bu programda benimle haftanın hemen her günü iletişim halinde oluyorsunuz. Sürekli olarak Almanca yazışıp konuşuyoruz. Size verdiğim ödevleri düzeltiyor, Almancaya dair bütün sorularınızı cevaplıyorum. Bu sayede hem inanılmaz etkili bir pratik yapıyorsunuz hem de her konuşmamızda yanlışlarınızı düzelttiğim için Almancanız her gün biraz daha gelişiyor. Ayrıca, sizi, tutmaya teşvik ettiğim Almanca günlüğünüzü her gün okuyup düzeltiyorum. Bu sayede, okuma ve yazma beceriniz günden güne gelişiyor. Kısacası, bu program kısa süre içinde Almanca öğrenmemenizi imkânsız hale getiren bir program.
 
*** 
Bu 4 programa dair ücret detaylarını öğrenmek için aşağıdaki adrese bir e-mail gönderiniz:
semihucaryazar@gmail.com